U Zlaté Rybky

7,9
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com) U Zlaté Rybky

Popis ubytování

Active wellness hotel U Zlaté Rybky se nachází na jižní Moravě v obci Tupočapy. U hotelu se nachází krásné dětské hřiště, na kterém se děti jistě zabaví. Se staršími dětmi můžete vyrazit na projížďku na čtyřkolkách nebo si zahrát paintball

Pokoje jsou útulně zařízené a jsou vybavené televizí a koupelnou, ve které je vana nebo sprcha a ručníky. Ubytováni můžete být i ve srubu, který je součástí areálu.

Okolí je skvělé pro pěší výlety nebo výlety na kolech či kolečkových bruslích. V případě, že by se vám nechtělo nikam cestovat, k hotelu patří také velká zahrada, kde je prostor pro spoustu her a aktivit nebo jen pro odpočívání. 

Online rezervace ubytování

Fotografie ubytování

Poloha ubytování

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Venkovní dětské hřiště
Dětský koutek v hotelu
Dětské menu v restauraci
Obecné
TV na pokoji
Restaurace
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Přístup s domácím mazlíčkem
Bezbariérový přístup
Parkování pro hosty zdarma
Vhodné pro
Cyklistika
Pěší turistika
Sport
Fitness centrum
Wellness
Sauna
Venkovní bazén
Vířivka
Masáže

Aktivity v okolí

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.