Hotel Atlantis

8,5
Hodnocení rodin s dětmi (zdroj Booking.com) Hotel Atlantis

Popis ubytování

Hotel Atlantis se nachází na jižní Moravě u Brněnské přehrady. Hotel je plně vybaven pro rodiny s dětmi a ani ti nejmenší se nemusí bát, že by jim něco scházelo. Mají pro ně dětský koutek, jídelní židličky, dětské postýlky a mnoho dalšího. U hotelu je velké dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkami a houpačkami a také obří šachy

Pokoje a apartmá v hotelu jsou vybaveny satelitní TV, minibarem, psacím stolem a vlastní koupelnou s fénem. Pokoje jsou zařízeny tak, abyste se v nich cítili jako doma. Cena pobytu zahrnuje bohatou snídani, bezplatné parkování, volný vstup do venkovního bazénu s barem a dětským brouzdalištěm a hřištěm.

V rámci pobytu si také můžete zcela zdarma zapůjčit horská kola a další sportovní vybavení. To napovídá tomu, že okolí hotelu je vhodné zejména pro cyklisty a pěší výletníky. U hotelu jsou také k dispozici tenisové kurty a basketbalové hřiště.

Online rezervace ubytování

Fotografie ubytování

Poloha ubytování

Vybavení a služby ubytování

Vybavení pro děti
Dětská postýlka
Stupátko k umyvadlu
Redukce na WC
Prostor na kočárek
Nočník
Venkovní dětské hřiště
Dětský koutek v hotelu
Jídelní židličky
Dětské menu v restauraci
Obecné
TV na pokoji
Restaurace
Bar
Přístup s kočárkem
Wi-Fi pro hosty zdarma
Bezbariérový přístup
Parkování pro hosty zdarma
Pokoje s vanou
Vhodné pro
Cyklistika
Koupání
Pěší turistika
Sport
Půjčovna kol
Půjčovna dalšího sportovního vybavení
Wellness
Venkovní bazén
Dětské brouzdaliště

Aktivity v okolí

Objevujeme místa, která budou bavit celou rodinu

Nebaví vás ve stovkách nabídek zkoumat, který hotel má dětské hřiště nebo kde vám připraví postýlku pro miminko? Vyhledáváme a testujeme ubytování vhodná pro děti i místa, kam s nimi vyrazit na výlet. Všechny hotely, penziony i chalupy v naší nabídce vítají malé návštěvníky. Z přehledného popisu a filtrování snadno zjistíte, co vše zde pro děti mají připravené. Po každé rezervaci od nás navíc dostanete e-mail plný tipů, co s dětmi podniknout v okolí.
Méně času, který potřebujete na plánování cesty, znamená více času na společné zážitky.